i284008264503998059._szw1280h1280_.jpg
 

ATPŪTA NO IKDIENAS STEIGAS 

VIESU NAMĀ "VALTERI" DAUGAVAS KRASTĀ

 

Par mums

Valteri ir lieliska atpūtas vieta ģimenēm, draugu vai darba biedru kompānijām. Viesu namā, kas atrodas pašā Daugavas krastā, labi jutīsies pat 70 cilvēku lielas kompānijas. Šeit jūs varat atpūsties, baudot lauku mieru, dabu un Daugavas ūdeņus, sarīkot nelielas svinības vai veselības stiprināšanas kūres pirtiņā, ar peldi baseinā vai laisku gulšņāšanu āra kubulā. Šī ir piemērota vieta arī kāzu svinībām vai darba semināriem, nometnēm un sporta spēlēm.

Valteri ir nams ar dvēseli. Katra lieta šeit ir koktēlnieka izsapņota un izlolota, veidojot guļbaļķu namam īpašu auru. Brauciet ciemos un pārliecinieties paši! Gaidīsim!

 

Telefons

(371) 26182772
(371) 26161062

Adrese

“Padomi”, Aizkraukles pag., Aizkraukles raj., LV–5102

e-pasts

valdispadoms@inbox.lv

Galerijas

Apkārtne

Kāzas

Dažādi pasākumi

Daugavas ieleja

Daugavas ieleja ir ainaviska un nozīmīga Latvijas teritorija. Gar Daugavas krastu jau pirms daudziem gadsimtiem veda ceļi, kuru fragmenti dažviet saglabājušies līdz pat mūsdienām. Arī pati Daugava bijusi nozīmīgs satiksmes ceļš, kas saistīja Rietumeiropas zemes ar Krievzemi.

Daugavas krastos saglabājušies seni kultūras un vēstures pieminekļi – pilskalni, seno apmetņu vietas, senkapi.

Viesojoties šai pusē, iesakām apskatīt:

  • Aizkraukles pilsdrupas un pilskalnu;
  • Kokneses pilsdrupas un ainavu parku;
  • Stukmaņu muižu;
  • Spīdolas taku;
  • Skrīveru dendroloģisko parku;
  • Aizkraukles vēstures un mākslas muzeju „Kalna ziedi”.

Viesu nams

Viesu nams piemērots mierīgai atpūtai nelielā draugu kompānijā, atraktīviem pasākumiem, nopietniem semināriem (līdz 70 pers.). Saldam miegam piedāvājam labiekārtotus numuriņus un papildu vietas uz matračiem (ziemas periodā kopumā 35 guļvietas, vasarā 50 guļvietas)..

Šeit varēsiet priecāties par uguns liesmu kamīnā, dziedāt karaoki, spēlēt biljardu vai skatīties video. Intīmākai gaisotnei varēsiet izmantot atpūtas telpu viesu namā un lapeni vai šūpoles Daugavas krastā. Esam izveidojuši arī bērnu laukumu.

Mūsu virtuvē jums ir iespēja pagatavot mielastu gan sev, gan saviem viesiem. Iepriekš vienojoties, klājam arī svētku galdus.
Varam noorganizēt sporta spēles kompānijai līdz 400 cilvēkiem. Ir teltsvietas un sporta laukumi. Sīkāk sadaļā - Aktīvā atpūta.

 
 

VALTERU pirts

Ja vēlaties noorganizēt svinības mazākā draugu lokā (15 – 30 cilvēkiem) vai arī palutināt sevi ar veselības kūri, piedāvājam slapjo pirti ar veldzēšanos baseinā vai laisku sēdēšanu āra apsildāmajā kublā. Uz pirts lāvas ērti sasēdēs vienlaikus pat 20 cilvēku, savukārt kublā – 5 cilvēki.

 
 

Aktīvā atpūta

Aktīvās atpūtas cienītājiem esam ierīkojuši 2 volejbola laukumus, futbola laukumu un strītbola laukumu. Piedāvājam nomāt inventāru ūdens priekiem, kā arī atpūsties pie dabas labiekārtotās piknika vietās.

Organizējam arī sporta spēles, ņemot vērā jūsu vēlmes un izstrādājot īpašu, individuālu spēļu norises gaitu dažādas sportiskās sagatavotības dalībniekiem.

 
 

Kā mūs atrast?

Viesu nams “Valteri”

Adrese: “Padomi”, Aizkraukles pag., Aizkraukles raj., LV–5102
Tālr.: (+371) 26182772, (+371)26161062

 
 

Sazinies ar mums!